TopStar

3. července 2018 12:17

Ilona Blašková

Mick Jagger z Rolling Stones skončil před koncertem v nemocnici! Co se stalo?

Jen co v Praze dosedl letecký speciál kapely Rolling Stones, musel jejich frontman do nemocnice. Co se mu stalo? A je koncert v ohrožení?

„Stouni“ se dovalili do Prahy už v neděli odpoledne. V jednom z luxusních pražských hotelů si objednali noční mejdan, na kterém byla například i modelka Jitka Nováčková. Bar se tyčí čtyřicet metrů na hladinou řeky Vltavy a umožňuje nádherný výhled na Prahu. Toho si ale Jagger moc neužil. Zřejmě už mu bylo ouvej.

Hned druhý den ve dvě odpoledne navštívil Jagger i s ochrankou Kliniku otorinolaryngologie v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Svěřil se do péče vyhlášeného foniatra, profesora Jaromíra Astla, který například operoval Jiřího Pomeje.

„Byl mi povědomý a potom jsem v něm poznal Jaggera. Ochranka mi v tom bránila. Já si ho ale musel natočit na mobil!“ svěřil se deníku Blesk pacient, co byl v nemocnici na vyšetření. Podle všeho strávil Mick v nemocnici asi dvacet minut. Zhruba devět minut byl u profesora Astla, což prý odpovídá obstřiku hlasivek. Fanoušci se tak nemusí bát. Zítřejší koncert není ohrožen!

Sdílejte článek
Štítky Rolling Stones Mick Jagger

Přečtěte si také