TopStar

30. června 2015 13:44

Barbora Koukalová

Mickey Rourke podstoupil další plastiku a je to úplně cizí člověk. Nemá už ani jeden svůj rys!

Mickey Rourke, sexy hvězda 80. let, byl nedávno zase na plastické operaci, která měla vylepšit jeho bídný a už tak pokažený vzhled. Jenže se stalo to, že po ulici najednou jde úplně cizí člověk, který se náhodou jmenuje stejně jako slavný herec.

Mickey Rourke (62) byl v 80. letech hvězdou filmového plátna a to hlavně co se týče vzoru dokonalého muže. Extrémně pohledný, svalnatý, charismatický, s grázlovským výrazem.

Pro novou generaci je to téměř neuvěřitelné, když tohle čte, ale my si ho opravu pamatujeme jako vyhlášeného krasavce.

Jenže Mickey nezvládl svou slávu a hlavně drogy a alkohol, ze dne na den zmizel pro svou nespolehlivost ze showbyznysu a kamarádem pro něj byl akorát kokain a vodka. Strašlivě se to podepsalo na jeho vizáži a nezachránily to ani plastické operace.

Zatímco celý Hollywood se mu smál nebo jím pohrdal, Mickey se urputně snažil zase vydrápat nahoru, ale cesta to pro něj byla bolestná, zazářil až filmem Wrestler, který je vlastně o něm samém a o jeho životě. Za roli Randyho byl dokonce nominován na Oscara a i když ho nedostal, vydobyl si zpět to, co se získává úplně nejhůř – respekt.

Stal se z něj herec charakterních rolí a jeho zjizvená a ztrhaná tvář k tomu byla jak dělaná, jenže Mickey se nedávno rozhodl, že si zajde na další úpravy a výsledky jsou dost děsivé.

Spíš z toho máme pocit, že po ulici jde nějaký cizí pán, fotograf ho omylem vyfotil a v hlubokém opojení alkoholem k němu přiřadil špatné jméno, tedy Mickey Rourke.

Protože tenhle člověk ve fotogalerii nemá s hercem společný ani jeden rys. Renée Zellweger by mohla vyprávět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také