TopStar

22. října 2018 14:14

Ilona Blašková

Mikolas Josef chystá svůj první samostatný koncert, na který čekal dlouhých 8 let!

Mikolas Josef nedávno v Top Staru představil nový klip. Fanoušci se ale můžou těšit na další novinku – a tou je dlouho očekávaný samostatný koncert! Ten sice bude až v dubnu, ale dle jeho slov to bude taková pecka, že jsme to v Čechách ještě nezažili.

Koncert vypukne 3. dubna v pražském Fóru Karlín. Na svůj první samostatný koncert v Česku Miki čekal 8 let! „Tohle je komplet v mé režii. Takže kromě zpěvu jsou tam i jiné starosti. Ale mám kolem sebe super tým, který dělal třeba s Madonnou a s těmihle jmény, takže se těším. Konečně lidé uvidí, kdo jsem já," říká Mikolas.

Zpěvák prý nechce obyčejný koncert, ale pořádnou show, na kterou fanoušci jen tak nezapomenou. No, v jeho případě to budou hlavně fanynky. „Jednak tam zazní spousta písní, které jsem ještě nevydal, které ještě nikdo neslyšel, a jsem teda hodně zvědavý, jak se na to budou lidé tvářit. Potom je tam obrovská stage, během koncertu se také stane pár překvapení, které si zatím nechám pro sebe, abyste všechno nevěděli," míní mladý zpěvák.

Nedávno se objevila zpráva, že je Miki zamilovaný. Podle něj to ale prý není tak horké. Na vztah totiž nemá čas a proto je raději singl. Ale co fanynky? Odepisuje jim? „Těch zpráv opravdu chodí hrozně moc, takže nedá se odpovědět na každou. Ale ano, někdy si najdu čas a odpovím jim," prozradil Mikolas Josef.

Jestli si tuhle show nechcete nechat ujít, tak už dnes startuje předprodej vstupenek. A pospěšte si, nejspíš se po nich zapráší.

Sdílejte článek
Štítky koncerty český zpěvák Mikolas Josef

Přečtěte si také