TopStar

9. dubna 2018 08:22

Mikolas Josef na vrcholu! První Čech podepsal smlouvu na milionové příjmy

Zpěvák Mikolas Josef (22) míří pořádně vysoko. Pro tentokrát překonal nejen své hranice, ale i všechny české interprety. Podepsal totiž jako první Čech smlouvu, která mu zaručuje už první rok milionové příjmy. Zdá se, že rozhodnutí opustit modeling a dát se na hudbu bylo rozumné.

Přehlídková mola vyměnil za ulice, kde postával s kytarou a snažil se vydělat hudbou. A dostal se se svou hudbou až na Eurovizi. Tam bude prezentovat Čechy se svou skladbou ‚‚Lie To Me‘‘ a může počítat s minimálně 250 miliony diváků. No a před pár dny podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA. A aby toho ještě nebylo málo, o chlapce usilovala i druhá největší společnost světové pop-music Universal Music. Ta nakonec boj se Sony prohrála.

‚‚Když půjde vše podle našich odhadů, tak si Mikolas jako autor celé písně i její producent přijde na několik set tisíc eur. Velmi brzy bude jeho song znít ve všech velkých evropských médiích,‘‘ nechal se slyšet víceprezident Sony Music RCA. No, uvidíme, co je na tom pravdy.

„Pravda je, že kariéru modela jsem měl rozjetou celkem slibně. Práce a nabídky byly, měl jsem po světě pět agentur, fotil jsem hned na začátku kariéry i editorial pro Pradu v Miláně. Pro ostatní by asi ani nebyl důvod s tím v tomhle stádiu končit,‘‘ řekl ke své nově rozjeté kariéře sám Mikolas.

A aby toho nebylo málo, tak se spekuluje, že Mikolas by měl celou soutěž Eurovize vyhrát. Díky podepsané smlouvě se najednou stal součástí projektu, do kterého spadají i jména jako Britney Spears, Christina Aguilera, Miley Cyrus, Enrique Iglesias či Justin Timberlake. A právě s Justinem je Josef častokrát spojován. Prý je to náš mladší evropský Timberlake. A co říkáte vy?

Sdílejte článek
Štítky zpěvák Eurovize modeling Mikolas Josef

Přečtěte si také