TopStar

1. března 2018 08:00

Mila Kunis a Ashton Kutcher krizí rozhodně neprochází! Podívejte se, jak se líbali na hokejovém zápasu

Herečka Mila Kunis (34) i její muž, hollywoodský krasavec Ashton Kutcher (40) milují sport a nenechají si ujít kdejaký zápas. A je to teprve pár dní, co dvojice navštívila hokejový zápas, na kterém zazářil tým Los-Angeles Kings. Když si pár všiml, že je na kameře a před celým stadionem se má políbit, ani chvilku neváhal.

Ashton a Mila se rozhodli demonstrovat své šťastné manželství na veřejnosti, kdy se měli políbit na billboardu před celým hokejovým stadionem. Poté si šťastný tatínek ze své milé udělal legraci a ta to přijala velmi pozitivně a vůbec se neurazila.

‚‚Milu hrozně rozesmálo chování manžela. Bylo znát, že si užívají společné chvíle volna,‘‘ nechal se slyšet jeden z přítomných zápasu. A není to prvně, co dvojice tímto způsobem prezentuje svou lásku jeden k druhému. Už několikrát byl hvězdný pár zaznamenán kamerou na sportovních zápasech, kde se posléze měl políbit. No, třeba je právě tohle hlavní důvod, proč hvězdy filmových pláten navštěvují tak často všelijaké zápasy. To je přeci jedinečná možnost, jak zvědavým fotografům ukázat, že v jejich rodině je vše v naprostém pořádku.

Podle toho, nakolik svěže a radostně oba zamilovaní vypadali se zdá, že musí mít nějaký tajný tip na dodání energie a očistu ducha. Připomeňme, že koncem roku 2016 se dvojici narodil syn, kterému dala dvojice poměrně netradiční jméno, Dimitri. Herečka z filmů ‚‚Méďa‘‘, ‚‚Černá labuť‘‘ nebo ‚‚Kamarád taky rád‘‘ vybrala jméno pro synka sama. Ashton nemohl jinak než souhlasit a uznat, že jeho žena má vždy pravdu. Zároveň vychovává pár dvouletou dcerku Wyatt Isabelle.


Přečtěte si také