TopStar

27. března 2018 09:00

Mila Kunis a Ashton Kutcher na veřejnosti poté, co se začalo spekulovat o hereččině třetím těhotenství

Minulý víkend se Mila Kunis po boku Ashtona Kutchera objevila na veřejnosti, dvojice si totiž vyšla na nákupy v Los Angeles. Hvězdný pár je známý tím, že nosí maximálně pohodlný oděv. Ashton zvolil džíny, svetr Coach s dinosaurem a klasickou kšiltovku. A Mila zvolila tepláky, tričko a šedý kardigan.

Dvojice nemá reportéry v lásce, tudíž se do objektivů neusmívala a vlastně ani nedívala. To ovšem nebylo důvodem, aby pár nevrkal mezi sebou. Není ale divu, jelikož média v poslední době spekulují o třetím těhotenství herečky.

Hned několik zdrojů informovalo před pár dny o brzkém přírůstku do rodiny Ashtona a Mily. Zdroje byly samozřejmě anonymní, podle těch manželé od samého začátku věděli, že chtějí hodně dětí. No a teď na tom pracují, protože dvě ratolesti, tříletá Wyatt a roční Dimitri, rozhodně nestačí. Zdroje uvádí jako argument i ten fakt, že Mila Kunis se v poslední době objevuje v pytlových outfitech, které úspěšně skrývají hereččinu figuru.

Zatím není známo, zda jsou spekulace oprávněné, nechme se tedy překvapit.

Podle toho, nakolik svěže a radostně oba zamilovaní vypadali se zdá, že musí mít nějaký tajný tip na dodání energie a očistu ducha. Připomeňme, že koncem roku 2016 se dvojici narodil syn, kterému dala dvojice poměrně netradiční jméno, Dimitri. Herečka z filmů ‚‚Méďa‘‘, ‚‚Černá labuť‘‘ nebo ‚‚Kamarád taky rád‘‘ vybrala jméno pro synka sama. Ashton nemohl jinak než souhlasit a uznat, že jeho žena má vždy pravdu. Zároveň vychovává pár dvouletou dcerku Wyatt Isabelle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také