TopStar

4. prosince 2017 12:31

Mila Kunis zářila po boku Ashtona Kutchera na ceremonii Breaktrough Prize

V kalifornském Mountain View proběhla ceremonie slavnostního předávání cen, na které se mimo jiných objevili Mila Kunis a Ashton Kutcher. Je třeba zmínit, že po narození jejich potomků se pár na veřejnosti tak často neukazuje. Manželé upřednostňují trávit čas v rodinném kruhu. To je důvod, proč je mají novináři o to raději a jejich zjevení ve společnosti nemůže zůstat objektivy nezaznamenané.

Pár, který si své soukromí střeží, 3. prosince na slavnostním předávání vědeckých cen nečekaně pózoval před fotografy a zářil štěstím. Na událost Breaktrough Prize zvolila křehká alabastrová panenka Mila Kunis velmi stylové šaty módního domu Dolce&Gabbana, jejichž vršek byl ve stylu černého korzetu a spodní část představovala nadýchaná sukně s květovaným vzorem. Svůj romantický look doladila hvězdná herečka černými sandálky. Ashton své choti nebyl pozadu, v černém obleku s motýlkem působil jako pravý elegán.

Příspěvek sdílený Mila Kunis (@kunismilax), Pro 3, 2017 v 9:14 PST

Podle toho, nakolik svěže a radostně oba rodičové vypadali se zdá, že musí mít nějaký tajný tip na dodání energie a očistu ducha. Připomeňme, že koncem loňského roku se dvojici narodil syn, kterému dala dvojice poměrně netradiční jméno, Dimitri. Herečka z filmů Méďa, Černá labuť nebo Kamarád taky rád vybrala jméno pro synka sama. Ashton nemohl jinak než souhlasit a uznat, že jeho žena má vždy pravdu. Zároveň má pár dvouletou dcerku Wyatt Isabelle.

#milakunis #ashtonkutcher

Příspěvek sdílený mila kunis (@heartkunis), Pro 4, 2017 v 1:38 PST

Sdílejte článek

Přečtěte si také