TopStar

30. července 2015 13:14

Lenka Zajícová

Miláček Hollywoodu Julia Roberts dostala košem: Rozvod kvůli hysterické stíhačce provází boj o pohádkový majetek a děti!

Miláček Hollywoodu Julia Roberts dostala košem: Rozvod kvůli hysterické stíhačce provází boj o pohádkový majetek a děti!

Miláček Hollywoodu Julia Roberts zažívá nesnadné období. Poté, co jí zemřela sestra a nedávno pochovala i vlastní matku, se nyní spekuluje o konci jejího manželství s kameramanem Dannym Moderem. Příběh připomínající scénář z filmu Notting Hill tak zřejmě nebude mít šťastný konec.

Přestože jim nikdo od začátku nedával velkou naději, tento pár je spolu již třináct let a společně vychovávají tři děti. Teď se však jejich šťastné manželství ocitá v troskách. Danny, který je údajně od začátku vztahu víc pod pantoflem než zašlápnutý pavouk, už chce ze vztahu ven. Důvod? Julie Roberts je prý neskutečná hysterka a stíhačka, která ho kontroluje na každém kroku. Nemluvě o tom, že Roberts vydělává mnohonásobně víc než on, a tak od svého manžela chce, aby byl neustále doma.

Zlí jazykové začali mluvit o jejich rozchodu již před dvěma lety, kdy se herečka údajně velmi sblížila s hercem Markem Ruffalo při natáčení snímku Stejná srdce. To se však nikdy nepotvrdilo. Posledním hřebíkem do rakve byla pro jejich vztah Dannyho absence na pohřbu jeho tchýně začátkem tohoto měsíce. Jediný důvod, proč prý ještě nepodal žádost o rozvod jsou obavy, že po rozvodu bude vídat své děti jen zřídka.

Pár se sblížil při natáčení snímku Mexičan, přestože byl v té době Moder ženatý, manželku opustil a vzal si Roberts. Spolu nyní vychovávají tři děti: Phinnaeus, Hazel a Henryho. Pokud k rozvodu opravdu dojde, pár si bude rozdělovat majetek v hodnotě 225 milionů dolarů. Aktuálně manželé prodávají své dvě nemovitosti: Dům na Havaji a byt v New Yorku. O této kauze vás budeme nadále informovat.


Přečtěte si také