TopStar

10. května 2018 16:30

Ilona Blašková

Milan Peroutka je po plastice. Jaký zákrok podstoupil?

Milan Peroutka je po plastice vazů už zase na nohou. Po dvanácti dnech strávených v nemocnici běhá. No běhá - skáče o berlích!

Milana Peroutku po operaci vazů v koleni brzdí v rozletu berle. Na galakoncert Srdce pomáhá, ale přišel pozdě z jiného důvodu. „Já jsem myslel, že je to od sedmi. Nicméně jsem tady! Kapela se songy naučila. Tak držte palce na první premiéru před lidmi. Mám stres a do toho se musím rychle převlíkat na chodbě.“ A co jeho noha? „Každý se mě na to ptá, jestli je to dobrý. A já to nemám rád, protože je to na dlouho. Je to plastika vazů a dostává se to do kondice půl roku. Beru snad všechno, co existuje - kolagen, vápník, cvičím, chodím na laser a LED lampy. Prostěna všechno, co existuje. Teď mám problém ještě s trapézama, jak nosím ty berle. Ale já se do toho vrátím. Mám začít pomalu rotoped bez zátěže. Stehýnko je zchudlý, tak ho musíme obnovit,“ prozradil Milan.

Na galakoncertu se zpěvák potkal třeba s Kateřinou Brožovou, Bohoušem Matušem nebo Hynkem Tomanem, který ho zorganizoval. Na rakovinu mu totiž nedávno umřela maminka. Milan s podobnými osudy soucítí a tak neváhal svým vystoupením podpořit léčbu rakoviny dětí.

„Já jsem si říkal, že akcí a příležitostí je hodně. Tak chci naplno spolupracovat s pár vybranýma, a pakliže to jde, tak i rád přijdu sem. Tak díky za každý srdíčko, které si někdo koupí a tím přispěje na dobrou věc,“ dodal Peroutka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také