TopStar

18. října 2018 13:08

Milan Peroutka skončil v africké nemocnici!

I když mělo jít o cestu snů a zážitek na celý život, hned po svém příjezdu na Pobřeží slonoviny zamířil zpěvák Milan Peroutka (28) do místní nemocnice. Přestal totiž slyšet! Měnící se tlak v letadle byl na jeho ušní bubínky zkrátka až příliš. A jak je na tom mladý sympaťák teď?

‚‚První fotky z Pobřeží Slonoviny jsem si představoval trošičku jinak. Ale co, jednou sem jedu s organizací Smiling Crocodile Charity pomoct sluchově postiženým dětem, tak co bych to byl za ambasadora, kdybych si nezkusil místní ORL na vlastní pěst,‘‘ zmínil Peroutka s úsměvem. A měl pravdu, kdo by si představoval začátek výletu, který měl být zdánlivě životním zážitkem právě takhle.

A v čem byl problém? Šlo o to, že než se do Afriky Milan vůbec dostal, musel třikrát přistát a vzlétnout. ‚‚Nějak těch šest vzlétnutí a přistání během jednoho dne neudělalo mému levému uchu úplně radost, tak držte palce, ať to dobře dopadne.‘‘ Do hlavního města Pobřeží slonoviny se zpěvák vydal kvůli natáčení hymny pro osvětovou kampaň Because I Hear I Live.

Teď dostal Peroutka hromadu léků, ale i přesto skladbu nahrál. ‚‚Není čas ztrácet čas, takže hlásím, že už jsem dnes i za nahluchla natočil ve studiu hymnu, zašli jsme do místního obchoďáku koupit dětem hudební nástroje a taky stylový africký outfit na dnešní večeři ve městě,‘‘ okomentoval svůj současný stav. A rázně dodal: ‚‚Važte si svejch smyslů!‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také