TopStar

5. dubna 2015 15:53

Lucie Průchová

Miley Cyrus a další celebrity si pouští žilou! Ale co a proč?

Přiznejme si to, Miley Cyrus MILUJE pozornost. A co by pro to neudělala, vždyť co by bez vaší pozornosti byla? Založila si svou image na skandálech a vychází jí to. Je to holka šikovná!

Dvaadvacetiletá zpěvačka nahrála na svůj instagram selfie, které ukazuje, jak má zabodnutou injekci s infuzí do žíly a pomocí ní si nechává vstřikovat do žíly vitamíny.

Bizarní trend, který se šíří ve světě celebrit velice rychle. Je to prý lék na stres, kocovinu, alergie, migrény, stejně jako na nachlazení a chřipku.

Vše se odehrává v domácím prostředí, infuze má být zavedena zdravotníkem a je to prý úžasné i pro rychlou hydrataci těla - kdo tady potřebuje vodu?

Osbourne napsala: „Cítím se teď jak hvězda Hollywoodu, nemůžu se přestat smát. Nemůžu si dovolit teď onemocnět, tak jsem to vyzkoušela a ono to opravdu funguje!

Modelka Cara Delevinge už má s tímto zázrakem také své zkušenosti…

Tyto vitamínové injekce však nejsou nic levného, V Los Angeles, v Kalifornii, stojí jedna taková procedura od 175 dolarů (cca 4.500kč) do 275 dolarů (cca 7.000kč).

Pokud se rozhodnete letět za touto vitamínovou bombu třeba do Londýna, na špičkové klinice tam za ní můžete zaplatit okolo 510 liber (cca 19.000kč)

Sdílejte článek

Přečtěte si také