TopStar

28. června 2013 06:30

Dagmar Dandová

Miley Cyrus je na dně: Rozvod rodičů!

Rodiče americké zpěvačky a herečky Miley Cyrus (21) se již podruhé rozhodli ukončit své devatenáctileté manželství. Hvězda seriálu Hannah Montana se svěřila, že je z celé situace zoufalá.

Před třemi lety se chtěl rozvést otec Billy Ray, teď pro změnu žádost o rozvod podala Tish Cyrus. Miley rozchod rodičů nese těžce a psychicky strádá. Ze vzkazů, které Miley často nechává na sociální síti fanouškům, je jasné, že je z celé záležitosti nešťastná.

„Jsem zoufalá,“ říká herečka, která se proslavila především seriálem Hannah Montana. Dostat se zpátky z psychicky náročné situace jí v současné době pomáhá práce na čtvrtém studiovém albu.

„Snažíme se najít co nejlepší řešení, které bude v zájmu celé naší rodiny. Je to velmi osobní záležitost. Prosíme vás tedy, abyste respektovali naše soukromí,“ uvedla matka Tish pro magazín People.

Po soudu Tish žádá, aby třináctiletou dceru Noah svěřil do její péče. Kontakt s otcem ale mladší dceři Tish Cyrus hodlá umožnit. A pochopitelně chce na svém muži výživné na dceru. Její muž Billy Ray si přitom v roce 2010 rozvod rozmyslel a nakonec se jim podařilo neshody v manželství na tři roky urovnat. Co je nyní příčinou rozchodu a jestli bude tentokrát definitivní, zatím není známo.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také