TopStar

21. dubna 2018 10:21

Miley Cyrus prodává ranč v Kalifornii! Stačí vám 100 milionů

Zpěvačka Miley Cyrus (25) prodává svůj ranč v luxusní lokalitě Hidden Hills u Los Angeles. Ten si koupila před třemi lety, ale teď ji objekt omrzel a hvězda se rozhodla ho přes internet prodat. Zájemcům stačí nachystat si 100 milionů a dům je jejich. Stejnou sumu dala samotná zpěvačka za dům v roce 2015.

Jedna z nejatraktivnějších částí objektu není dům o 600 metrech čtverečních, jeho sedm ložnicí, šest koupelen nebo obývací část s masivním barem, ale konírna pro deset koní a volný prostor k jezdeckým soutěžím. Na ploše o 20 tisíci metrech čtverečních se našlo místo i pro obrovský kurník, citrusový sad, krytý i nekrytý bazén a dokonce i vinici.

Zařízení domu a detaily interiéru zasluhují pozornost obzvlášť. Dům srší rodinnou atmosférou a komfortem. Masivní dřevěný nábytek, mnoho oken a dveří, pompézní křídlo. To a mnohem více dělají místnosti luxusními a prostor velmi prosvětleným.

Je zajímavé, že to není tak dávno, co Miley plánovala svatbu se svým současným milým Liamem Hemsworthem na ranči. Všichni si tedy mysleli, že půjde právě o tento ranč. Zdá se, že půjde tedy o dům jiný a dvojice si ho bude muset pronajmout. A nebo se změnily celkové plány dvojice ohledně svatby a dívka si uspořádá obřad v úplně jiném duchu. No, máme se na co těšit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také