TopStar

15. srpna 2017 16:20

Jiří Kubeš

Miley Cyrus vysvětlila svou nepřítomnost na Teen Choice Adwards

Miley Cyrus vysvětlila svou nepřítomnost na Teen Choice Adwards

Americká zpěvačka Miley Cyrus se v neděli nezúčastnila soutěže Teen Choice Awards, kde měla být nejvyšší hvězdou.

24letá hvězda měla na ceremoniálu přebírat cenu Ultimate Choice Award. Ale během několika minut po zahájení slavnostního večera moderátor přišel s novinkou, že zpěvačka nedorazí.

Co bylo důvodem neúčasti hlavní hvězdy večera na udílení hudebních cen, nebylo nikomu známo. Až později Miley prostřednictvím svého instagramu vysvětlila důvod její nepřítomnosti. Zpěvačka svým fanouškům napsala, že důvodem byl nabitý program a neschopnost realizovat všechny své plány.

Mimo jiné se také svěřila, že již tento pátek pustí do světa nový song a věří, že potěší miliony fanoušků.

„Moji drazí fanouškové, chtěla bych Vám všem z celého srdce poděkovat za Vaši podporu a získání ceny Ultimate Choice Award! Jsem v zahraničí a bohužel jsem nemohla na slavnostní večer dorazit, i když jsem to měla v úmyslu,“ napsala mimo jiné Miley na svém instagramovém profilu.

Americká zpěvačka v současné době prožívá spokojené životní období. V hudbě se jí daří i bez bláznivých kostýmů na jevišti a ve vztahu s hereckým kolegou Liamem Hemsworthem, mají podle zahraničních novinářů našlápnuto ke svatbě. Fanoušci jí zbožňují a určitě jí jednu neúčast odpustí.

Sdílejte článek
Štítky Miley Cyrus zpěvačka

Přečtěte si také