TopStar

17. února 2019 11:00

Tereza Šulcová

Miley Cyrus zveřejnila další fotky ze svatby s Liamem Hemsworthem!

Zpěvačka Miley Cyrus (26) se po devítiletém vztahu provdala za svého přítele Liama Hemswortha (28). Svatba proběhla tajně v rodinném kruhu v prosinci 2018. Nyní zpěvačka na svatého Valentýna zveřejnila na sociálních sítích několik dalších fotek ze svatby!

Seznámili se v roce 2009 při natáčení filmu Poslední píseň. I když vztah oficiálně trval devět let, pár se několikrát za tu dobu rozešel. Jen málo kdo ví, že herec požádal zpěvačku o ruku v roce 2012, ale chvíli poté se rozešli. Před dvěma lety se k sobě opět vrátili a Liam požádal Miley o ruku podruhé.

Veřejnosti moc fotek ze svatby neposkytla, ale to se nyní změnilo. Ve čtvrtek, na svatého Valentýna, popřála pomocí Instagramu svému manželovi ke svátku zamilovaných. „S tebou mám Valentýn každý den,“ svěřila se hvězda Hannah Montana.

Soukroumé svatby se patrně zúčastnily jen rodiny snoubenců. Několik černobílých fotografií dokazuje, že si svatbu užili. Miley měla na sobě originální šaty ušité na zakázku. Těsně před svatbou pár přišel o společný dům v Malibu během letošních kalifornských požárů.

Právě během této nešťastné události si slavná hvězda uvědomila, co pro ni její partner znamená. „Když jsem viděla, jak zachraňuje naše domácí mazlíčky a co vše u toho zvládl, otevřelo mi to oči,“ svěřila se Miley. Všechno zlé je pro něco dobré!

Sdílejte článek

Přečtěte si také