TopStar

10. srpna 2017 16:30

Jiří Kubeš

Miliardář Elon Musk potvrdil rozchod s herečkou Amber Heardovou, už má novou přítelkyni?

Kdo ví, co bude dál? Miliardář Elon Musk sice potvrdil rozchod s herečkou Amber Heardovou. Návrat ale nevylučuje.

Elon Musk (46), potvrdil rozchod s herečkou a bývalou ženou Johnnyho Deppa Amber Heardovou (31). Usmíření ale nevylučuje. Důvodem je pracovní vytíženost i velká vzdálenost.

Generální ředitel automobilky Tesla o rozchodu informoval prostřednictvím komentáře na instagramu pod fotkou své bývalé lásky. „Mimochodem, abychom předešli mediálnímu zmatku, i přesto, že jsme se Amber a já rozešli, zůstáváme i nadále přáteli a máme se stále rádi. Velká vzdálenost spolu s pracovním vytížením obou partnerů, je pro vztah vždy obtížné, ale kdo ví, co přinese budoucnost,“ uvedl Elon pod fotografií.

Jeden ze zdrojů kolem slavného páru řekl v neděli pro The Mail, že je celá věc jen mezi Amber a Elonem. Dále zdroj uvádí, že Amber je z rozchodu zničená, protože konec mělo být miliardářovo rozhodnutí.

„Ukončil to mezi nimi už minulý týden. Doslechl se o nějakých věcech kolem jejího chování, se kterými Elon nesouhlasí,“ uvedl zdroj.

„Amber dokáže být skvělá manipulátorka. Elon je zpět v LA, zatímco Amber si své zlomené srdce léčí v Austrálii,“ pokračuje blízký páru.

Elon, který se pyšní majetkem ve výši 12 miliard liber, získal své první jmění jako spoluzakladatel online služby PayPal. Tvůrce elektrického automobilového obra Tesla a soukromé vesmírné společnosti SpaceX byl v dubnu zahlédnut v Austrálii s Heardovou, která u protinožců natáčí film o superhrdinovi „Aquaman“.

Jejich románek začal krátce poté, co se miliardář z Jížní Afriky rozvedl s britskou herečkou Talulah Rileyovou a to hned dvakrát v loňském roce. Žádná nová známost ale údajně není v dohlednu, takže dámy. Máte šanci!

Sdílejte článek
Štítky tesla rozchod Elon Musk herečky miliardář modelky Amber Heard

Přečtěte si také