TopStar

16. dubna 2019 09:07

Tereza Šulcová

Miluše Bittnerová se stane po čtyřicítce maminkou!

Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (41) oznámila, že čeká svého prvního potomka. Tuto krásnou novinku si nechala pro sebe dlouhých pět měsíců. Pravděpodobně chtěla mít jistotu, že i při tomto věku, který je většinou pro těhotné rizikový, bude vše v pořádku.

Se svým těhotenstvím se svěřila v živém vysílání rádia Frekvence 1: „Jsem v polovině těhotenství. S přítelem jsem se nastěhovali k sobě a řekli jsme si, že bychom mohli mít spolu miminko. A druhý den jsem otěhotněla. Šlo to ráz na ráz,“ svěřila se o vztahu s partnerem Reném (45).

Herečka se v roce 2014 rozvedla s manželem, se kterým plánovala děti. Od té doby byla pár let sama a hledala vhodného otce. Deníku idnes se v roce 2016 svěřila, že si nechce pořídit dítě za každou cenu. „O potomkovi přemýšlím neustále. Nicméně nemám po svém boku žádného partnera, který by mohl mému dítěti dělat tatínka,“ svěřila se herečka.

„Čekám na to, až mi přijde do cesty ten správný muž. Nic nechci uspěchat a za každou cenu se do vztahu nehrnu. Myslím si, že je všechno tak, jak to má být. Až přijde, tak přijde, a to se uvidí. A ohledně dítěte se nestresuji. Když nebudu moct otěhotnět, adoptuji si ho. Adopce existuje a já se ničemu takovému bránit nebudu,“ řekla moderátorka deníku idnes.

Jen chvíli poté potkala toho pravého a za pár měsíců budou rodiči!

Sdílejte článek

Přečtěte si také