TopStar

14. června 2018 08:35

Miluška Bittnerová nahá ve vaně? Ostatně, proč ne

Herečka Miluše Bittnerová (40) ví moc dobře o svých přednostech, proto se nebojí s nimi sem tam poškádlit své fanoušky. Pro tentokrát ale nešlo o její čistě přírodní sedmičky, nýbrž o její neméně atraktivní pozadí. Ne každá dáma si může takový luxus dovolit. Co na to říkáte?

‚‚Hele, ta koupel není kačák, ale procedura s mořskou řasou, prý budu úplně detoxikovaná,‘‘ napsala Miluška pobaveně ke své dráždivé fotce. A právě tímto snímkem si tak získala nejen cenitele horních partií, ale i ‚‚dolňáky‘‘. Své čistě přírodní vnady dává na Bittnerová na odiv celkem často, proto nová fotka skutečně sedla.

Pomáhat můžete i s holou perdelí! 😉🤣 Stačí jít na http://www.clickandfeed.cz/ a každý den můžete jedním klikem...

Posted by Miluše Bittnerová on Sunday, June 10, 2018

O plastice Miluše ale neuvažovala a rozhodně neuvažuje. ‚‚Už jsem byla prsatý miminko. Tak to je. Nebudu se rouhat, jsem spokojená. Moje záda to zatím zvládají, tak žádná operace není nutná. Navíc se bojím bolesti,‘‘ zmínila před nějakou dobou herečka pro jeden z rozhovorů. A dělá dobře, veřejnost by jí to jistě neodpustila.

Mezi přednosti Milušky nepatří ale jen ty fyzické. Už od dětství miluje atraktivní dáma hru na klavír, kytaru a flétnu, zabývá se dabingem, moderuje společenské a charitativní akce. Mluví plynně anglicky a v případě nouze se naučí text v jakémkoliv jazyce. Mezi její další koníčky, na které nemá většinou příliš času, patří dlouhý spánek, dobré jídlo, literatura faktu, ale i rybaření. Bittnerová je zkrátka multitalentovaná žena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také