TopStar

24. prosince 2013 09:00

Dagmar Dandová

Miminko Zuzany Belohorcové: Proč moderátorka potřebuje pomoc rodičů?

Moderátorka Zuzana Belohorocová prožívá úžasný začátek roku. V Americe si s manželem Vlastou Hájkem a dcerou Salmou užívají nový přírůstek do rodiny: malého Nevia. Sympatické Zuzce pomáhají i rodiče, kteří přijeli na návštěvu.

"Bez nich bych to snad ani nezvládla," usmívá se spokojená Zuzana s tím, že dvě tak malé děti jsou opravdu "hukot".

Podrobnosti o tom, jak momentálně vypadá život Zuzany Belohorcové, co na bratříčka říká tříletá sestřička Salma, jak všichni za mořem strávili Vánoce a kdy se chystají do Česka, uvidíte v dnešních VIP Zprávách od 19.55 na Primě.

Dnes ve VIP Zprávách také:

  • Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina. Doma i ve světě uznávaná houslistka Gabriela Demeterová a excelentní klavíristka Sára Bukovská. IN TRIO zahajuje své turné. Vezmeme vás na zkoušku do pražského Studia DVA.
  • Hudební ikona 80. let, Sandra, přijede do Prahy. Ukážeme vám, jak dnes jednapadesátiletá německá zpěvačka vypadá, a připomeneme vám, jak vypadala v dobách své největší slávy a jaké jsou její největší hity!

První zpráva o narození Nevia vypadala během svátků takto:

„Už viac ako týžďeň sa těsíme z nášeho zdravého synčeka, ktorý prišiel na svet v piatok 13. 12. 2013, mal 3.38 kg a 49 cm. Náš prdolko Nevio Belohorec Hájek je zdravučký a robí nám velků radost. Vianoce oslavíme už ako velká rodina. Je to pre nás najvačši dar, aký sme mohli dostat pod stromček," dodala Zuzana Belohorcová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také