TopStar

15. července 2013 16:40

Dagmar Dandová

Mimoň Macura po týdnu s Bartošovou: Zakládá web Ježíš je Pán

Zdeněk Macura se vrátil z dovolené v Itálii hezky opálený a tvrdí, že byla fajn. I když Iveta Bartošová byla celou dobu úplně mimo a v patách měl jejího přítele Josefa Rychtáře.

„Zdravím všechny! Jsem zpátky z dovolené a teprve teď se dovídám, co všechno se dělo. Chci si trochu odpočinout, tak jen v krátkosti,“ uvedl Macura na svém facebookovém profilu. Vypadá to, že byl mimo možná i on, když neví, co se všechno dělo…

„Ivetka byla skvělá, jsme přátelé. Škoda jen, že se naši dovolenou snažil někdo narušit,“ dodal Macura. Zřejmě si nestačil všimnout, že jeho spolucestující byla celou dobu "trochu divná" a společnou „dovolenou“ si tak moc neužila.

Macura se také hned po návratu vyjádřil k obvinění, že je vůdcem sekty: „Nejsem sektář! Naopak sekty nesnáším a můj projekt jezisjepan.cz NENÍ náboženský,“ řekl. A nelže! Macura totiž nezakládá sektu, ale politickou stranu!

Není divu, že se Zdeněk Macura obrací k bohu. Kromě potyčky s Rychtářem se dostal do nemilosti i u exmilence zpěvačky Domenica Martucciho. Hrabě ho totiž obvinil, že se Macura chce na zpěvaččiných alkoholových excesech obohatit.

„S Martuccim jsem včera mluvil, a to obvinění, že jsem údajně chtěl prodat nějaké fotky, je nedorozumění. Při předání Ivetky jsem chtěl udělat fotky, ale to jen kvůli poznávacím číslům aut,“ napsal na svém Facebooku Zdeněk Macura.

-dad-

Jak zhodnotila módu hlavních protagonistů italského výletu naše módní policistka? Podívejte se ZDE

Fotogalerie Ivety Bartošové:


Přečtěte si také