TopStar

2. dubna 2019 11:06

Tereza Šulcová

Miranda Kerr a Evan Spiegel očekávají druhé dítě! Ukázala těhotenské bříško!

Modelka Miranda Kerr je znovu těhotná! Miminko čeká se zakladatelem aplikace Snapchat Evanem Spiegelem.

Jejich syn Hart Spiegel oslaví v květnu jen rok a už má na cestě dalšího sourozence! Australská topmodelka má ještě jednoho syna, Flynna Christophera Blooma. Jak naznačuje příjmení, staršího syna má s hercem Orlando Bloomem, se kterým byla vdaná v letech 2010-2013.

Právě osmiletý Flynn bude mít z dalšího sourozence podle jeho matky neuvěřitelnou radost. Už během druhého těhotenství se modelka svěřila, že se Flynn nemohl dočkat, až bude velkým bratrem. „Snažila jsem se mu vysvětlit, že bratr nebo sestřička přijde nejdřív až po svatbě. Den po sňatku se mě ptal, zda už čekám miminko, opravdu se moc těšil,“ svěřila se Kerr.

Miranda řekla, že být matkou je ta nejúžasnější věc v životě. Stejně tak uznala, že vidět svého manžela, jak se z něj stává zodpovědný a milující otec, je ten nejkrásnější pohled. Letos spolu oslaví své dvouleté výročí od svatby, která proběhla tajně 27. května 2017 v Kalifornii. Tam si dvojice se slzami v očích vyměnila manželské sliby. Na svatbě podle informací nebylo více jak 50 hostů. No a my gratulujeme!

Sdílejte článek
Štítky TOP STAR Prima Miranda Kerr

Přečtěte si také