TopStar

4. července 2013 14:10

Ivana Nádvorníková

Miranda Kerr okouzlila Korejce

I když modelka Miranda Kerr (30), manželka herce Orlanda Blooma, opustila stáj andílků Victoria's Secret, zakázky na práci i focení se jí jen hrnou. Hlavně z Asie. Dnes je australská modelka jednou z nejoblíbenějších topmodelek v Koreji!

Korejci Mirandin styl a šarm doslova milují. Není divu, že se modelka objevila na obálkách korejského vydání časopisů Elle a Vogue.

Miluju sako a jednoduché džíny. Líbí se mi i sukně s vysokým pasem,“ říká. „Musíte hlavně zjistit, co vám sedne a jaké oblečení bude vaší postavě lichotit. Já osobně ráda s módou experimentuji. Je to zábava,“ dodává krásná Miranda.

Miranda Kerr vloni patřila mezi desítku nejlépe placených modelek. S vydělanými čtyřmi miliony dolarů se umístila na sedmé příčce světového žebříčku. Uvidíme, zda se letos v TOP 10 udrží nebo se posune ještě o stupínek výš.

Modelka před dvěma lety porodila syna Flynna. Do předporodní formy se dostala téměř okamžitě po Flynnově narození. „Už deset let totiž cvičím. Každý den dělám jógu a pilates,“ prozradila tajemství své štíhlé postavy.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Orlando Bloom modelky

Přečtěte si také