TopStar

15. dubna 2018 10:30

Miroslav Etzler se poctivě připravuje na čtvrté dítě!

Už zanedlouho se herec Miroslav Etzler (53) stane čtyřnásobným tatínkem. Jeho dlouholetá přítelkyně Helena mu s radostnou zprávou pořádně vytřela zrak a Etzler se tak musel vzpamatovávat celých 8 minut než pochopil, že je čtvrté dítě na cestě.

‚‚Zazvonil mi telefon a já se dozvěděl tuhle informaci, se kterou jsem, abych pravdu řekl, moc nepočítal. Chvíli jsem přemýšlel, co říct. Asi po osmiminutovém mlčení jsem řekl: To je fajn. Zrovna mi jela jedenáctka,‘‘ zmínil se smíchem herec v jednom z rozhovorů. Se čtvrtým dítětem Miroslav rozhodně nepočítal, o to pečlivěji se teď k porodu své milé připravuje. Dokonce souhlasil, že bude poprvé v životě u porodu. ‚‚Ale ty tam přece budeš balit sestřičky,‘‘ okomentovala hercovu přítomnost u porodu jeho přítelkyně.

S přítelkyní Helenou se seznámil Etzler dost netradičně. ‚‚Jednoho krásného letního večera jsem vycházel z restaurace a vedle mě se rozplácla žába. Nekuňkala, byla to lidská bytost. Ležela tam a pak mě pozvala na drink. Takové netypické seznámení, já na nohou a Helenka na zemi,“ vyprávěl vtipnou historku herec, který ale pozvání na drink tehdy odmítl.

Helena byla majitelkou jistého módního butiku, dnes se věnuje divadelní společnosti, kde prodává představení a zájezdy. Mirka znala z televize, tam se jí ale nelíbil, protože byl prý příliš hubený. Dnes je ale dvojice šťastná a společně se připravuje k Helenině prvnímu potomkovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také