TopStar

12. září 2014 09:48

Táňa Sáblíková

Míša Ochotská už zná pohlaví miminka. Porodí Lukáši Rosolovi holčičku, nebo chlapečka?

Stále zamilovaná Míša s Lukášem plánovali na letošek svatbu, tu ale museli odložit kvůli jiné radostné události. Míša je totiž v pátém měsíci těhotenství a konečně prozradila pohlaví miminka!

Podle některých signálů se dalo usuzovat, že Míša čeká chlapečka, od Lukáše dostala modrý náramek a některé kousky oblečení už také kupovala v chlapeckých barvách. Šťastnou novinku se dozvěděla od porodníka Miroslava Vernera, přítele Marty Jandové. „Lukáš je šťastný, jestli to bude tenista šikovný po tatínkovi, se uvidí, když bude po mamince, tak po mně tenista nebude,“ prozradila Míša pro Super.cz.

Většinu času nakupuje jen věci na miminko, protože sama větší oblečení zatím nepotřebuje. „Přibrala jsem pět kilo. Šlo to hlavně do předních partií. Je to příjemné, můžu nosit džíny velikosti 25, je to zatím fajn. Nemusím přikupovávat větší oblečení. Jen s podprsenkami budu muset začít," dodala.

A jak to plánují s porodem? Podle Míši by chtěl Lukáš u porodu být, miminko by ale mělo přijít na svět v lednu, a tak přítomnost českého tenisty není stoprocentní. Pokud totiž bude mít Lukáš úspěšný vstup do sezony, mohl by v době porodu ještě běhat na kurtech na Australian Open.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také