TopStar

26. dubna 2013 06:30

Blanka Konrádová

Miss Chlebovská nemá kde bydlet

O krásné Tereze Chlebovské (22) nebylo dlouho slyšet. Říká se, že ji vedení České Miss schválně „uklidilo“ do Turecka, aby nezastiňovala Terezu Fajksovou, která zatím jako jediná Češka vyhrála Miss Earth. Královna krásy z roku 2012 je ale zpět a znovu se vrhá do světa showbyznysu.

„Po návratu z Turecka si teď hledám nové bydlení, protože se musím do konce měsíce vystěhovat z bytu, který jsem dostala v Miss na rok zdarma. Těším se na to, protože si konečně zařídím všechno podle sebe. I kdybych měla partnera, tak stejně chci bydlet chvilku sama, aby bylo všechno jenom podle mého,“ řekla Chlebovská, o které se spekulovalo, že chodí s hokejistou Ondřejem Pavelcem (24).

Loňská Česká Miss se pomalu odklání od modelingu a hodlá se věnovat moderování. Zatím nechtěla prozradit, jaký projekt chystá, ale spekuluje se, že bude uvádět sportovní noviny nebo počasí na jedné komerční televizi.

„Já jsem hned od začátku říkala, že modeling není moje priorita, ale samozřejmě se mu nebráním, pokud přijde nějaká zajímavá nabídka,“ uvedla modelka, která se objevila i na finále České Miss, ale překvapivě nepředávala korunku své nástupkyni Gabriele Kratochvílové.

„Na to se mě neptejte, nevím, proč jsem ji nepředávala já. Na finále jsem byla, ale do zákulisních věcí já nevidím. Ale nová Česká Miss mi přijde velmi sympatická a inteligentní. Ty krátké vlasy jsou velmi příjemná změna.“

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také