TopStar

23. května 2018 17:00

Ilona Blašková

Miss Czech Republic představila pro letošní ročník svou finálovou desítku

Tramdadááá...Miss Czech Republic představila svoji finálovou desítku pro letošní ročník. První oficiální prezentací před médii začala jejich dlouhá cesta za titulem. Ředitelka soutěže Taťána Makarenko pro ně totiž připravila skutečně výživný program.

Takhle vypadá letošních 10 finalistek, ze kterých bude porota vybírat Miss Czech Republic. Zkontrolovat výběr z castingů přišla jak Aneta Vignerová, letos slavící 10 let od získání titulu Miss tak návrhářka Natali Ruden, která bude připravovat róby pro finálový večer. „Ty holky jsou krásné. Myslím, že když jich vybereš deset z celé republiky, tak by každá měla mít nějaké čáro“, řekla Aneta.

„Mně se velmi líbí. Letos tam není žádná, která by vyčnívala. Že by bylo jasné, že vyhraje. Takže budou holky bojovat až do konce, řekla Tatiana Makarenko. Ta pro finalistky připravila čtyř měsíční program, na jehož konci budou holky připravené na všechno, včetně světových soutěží. „Měli jsme první soustředěni. Máme nafocené profilové fotografie. Teď se chystáme za týden na dovolenou do Spojených arabských emirátů. Takže doufám, že si to užijeme všechny. Budeme tam natáčet takové ty spoty, jak holky chodí po pláži a potom nás čeká dalších osm soustředění, protože finále máme až v září,“ prozradila.

Jaká by měla být letošní vítězka podle ředitelky soutěže? „Vítězka by měla být dáma. Já mám ráda, když je to nějaký kult něčeho ušlechtilého. Takže když se ty holky stylizují do takové role dospělejší ženy. Aby to nebylo vyloženě dítě. I když je jí třeba osmnáct, tak může být sečtělá,“ popsala nám svou představu. Která z finálové desítky získá titul Miss Czech Republic se dozvíme až v září.

Sdílejte článek

Přečtěte si také