TopStar

29. července 2013 11:50

Dagmar Dandová

Miss Doleželová bojuje o postavu jak se dá: Chodí dokonce po laně!

Miss České republiky 2004 Jana Doleželová (32) se už sice víc než modelingu věnuje své lékárně, ale pořád se snaží udržet v kondici. Naprosto propadla „Slacklinu“ neboli chození po natažené gumě či provaze.

„Ráda zkouším nové věci a procházení se po laně mě strašně moc baví. Kdykoliv mám volnou chvilku, jdu na to. Celkově se při tom zpevňuje postava a zlepšuje se koordinace těla,“ prozradila Doleželová, které chůze po laně od pohledu náramně svědčí.

„Kromě toho hraji golf, jezdím na kole a věnuji se standartním tancům,“ řekla nám modelka, ale už odmítla prozradit, s kým nejčastěji sportuje. „Člověk potkává stále nové lidi a ti ho obohacují,“ uvedla tajemně.

Doleželová se v létě chystá za svou kamarádkou plavkyní Yvettou Hlaváčovou do Barcelony. „Často se navštěvujeme. Vždycky si něco uvaříme a pak si povídáme. Seznámily jsme se na křtu charitativního kalendáře pro Nadační fond Modrá kotva a od té doby jsme kamarádky.“

Hlaváčová je česká reprezentantka v dálkovém plavání, držitelka řady rekordů a také je zapsána do Guinnessovy knihy rekordů jako majitelka nejdelších nohou na světě (126 cm). Doleželová si s kamarádkou zkoušela i zaplavat. „No pokusila jsem se o to, ale je jasné, že jsem s ní neudržela krok. Nebo spíš tempo.“

-dad-

Sdílejte článek
Štítky kotva rekord lano Jana Doleželová

Přečtěte si také