TopStar

28. března 2014 14:00

Dagmar Dandová

Miss Doleželová se snaží získat respekt v byznysu: Chce být podnikatelkou roku

Modelka a lékárnice Jana Doleželová (32) má za sebou pořádný mediální hon ohledně nevydařeného vztahu s miliardářem Karlem Janečkem, a tak se snaží, aby se o ní nepsalo jen jako o "té, která chtěla monogamní vztah s bigamistou". Zúčastnila se proto celonárodní soutěže Žena regionu.

O tento titul se můžou ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v jedné ze 4 následujících kategorií: podnikání, politika a veřejná správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost nebo umění, kultura a sport.

„Musím uznat, že nominace do soutěže Žena regionu mě opravdu překvapila. Byla jsem nominována za činnost ve čtyřech oblastech,“ prozradila Doležalová, která zvítězila v regionálním kole za Olomoucký kraj, a kterou do soutěže přihlásil senátor Libor Michálek .

Na vyhlášení absolutní vítězky Doležalová dorazila sama, bez doprovodu.

„Nechci skákat ze vztahu do vztahu. Po předchozím devítiletém vztahu jsem žila téměř rok sama. Potřebovala jsem nějaký čas k nalezení nové životní rovnováhy. Ani teď nikam nespěchám. Nechám se překvapit, kdy přeskočí jiskra a do mého života zase vstoupí láska,“ prozradila Doleželová, která v soutěži nakonec nevyhrála.

Ocenění Žena regionu dostala Naděžda Tomčíková z Pardubického kraje za záchranu lidských životů při vlakovém neštěstí ve Studénce.

Ale tak se modelka může aspoň těšit na léto. „Letní dovolenou zatím vybranou nemám, ale nejspíš zvolím nějakou severskou destinaci, kam lze cestovat jen v letních měsících. Minulý rok jsem byla na Islandu, předtím v Estonsku a Skandinávii. Letos mě láká Irsko,“ prozradila Jana Doleželová.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky vztah Karel Janeček léto soutěž Jana Doleželová

Přečtěte si také