TopStar

5. září 2018 12:40

Ilona Blašková

Miss kačer Silvia Kucherenko: Až manžela pustí z vězení, chci další dítě!

Miss kačer Silvia Kucherenko: Až manžela pustí z vězení, chci další dítě!

Slovenská modelka Silvia Kucherenko (36) je známá díky svému přeplastikovanému vzhledu a někdejší kauze s manželem, ukrajinským podnikatelem Sergejem Kucherenko. Ten byl loni v dubnu obviněn, že připravil firmu, jejíž jednatelem byl, o více než 205 milionů korun. Byl odsouzen na 11 let odnětí svobody. Jeho žena ale stále zůstává přesvědčena, že je její láska nevinná. „Toto je spravedlnost po Slovensku? Soudce ho odsoudil jen proto, že je Kucherenko,“ prohlásila kdysi slovenská Barbie, která chce na něj počkat. Ba co víc!

Modelka s největšími pysky široko daleko by ráda rozšířila rodinu. S manželem má už sedmiletého syna Alexandra ale jedno dítě je pro ni zkrátka málo. „Děti nejsou jen o tom, zda je chceme mít, ale zda existuje osoba, se kterou je chceme mít. Možná bych chtěla,“ odpověděla svému fanouškovi na sociální síti, který se jí narovinu zeptal, zda chce další dítě. „Samozřejmě, děti miluji. Saša je pro mě vším. A kdybych někdy v budoucnu opět otěhotněla, nebránila bych se tomu,“ řekla Silvia slovenskému deníku Nový Čas. To si ale bude muset ještě počkat. Sergej by měl být propuštěn až v roce 2026 a to bude Silvii už 44 let! To se tedy uvidí, zda budou mít chuť a sílu na dalšího potomka.

Slavná slovenská blondýna dříve tvrdila, že její útlá postava a ohromné poprsí jsou dílem přírody. A že ke svým gigantickým rtům si dopomáhá cibulí! No, jenom blázen by jí na to skočil, že? Modelka má mnoho fanoušků. Na sociální síti jí sleduje přes půl milionu lidí! Jsou ale i tací, kteří si z ní rádi udělají legraci.

Sdílejte článek
Štítky dítě vězení plastika Barbie modelky

Přečtěte si také