TopStar

8. června 2018 08:19

Ilona Blašková

Miss Lucie Kovandová prozradila, co ji děsí a zda má přítele

Už od malička nám rodiče stále vtloukali do hlavy - Nejdřív povinnosti, potom zábava. A přes to nejede vlak. Postupem času však zjistíme, že někdy je lepší, to raději otočit. Školu hodit za hlavu a vyrazit do zábavního parku.

Zkoušky ve škole jsou občas pořádný adrenalin. Lucie Kovandová ale ukončení svého studia pro tuto chvíli raději odložila až na podzimní měsíce. A léto odstartovala ve velkém stylu. Kapkou dobrodružství v zábavním parku v Polsku, tak v sobě opět probudila vzpomínky na dětská léta. „Já to mám ráda, protože to je něco, kde překonávám samu sebe. Kde se vždycky odhodlám, že to prostě zvládnu. A pak jsem na sebe pyšná," řekla modelka a šla vyzkoušet jednu z atrakcí. „Přežila jsem to, ale celá se klepu. Hlavně jak jsem vystoupila, tak jsem se celá motala. Mně se motala celá hlava, ale dobrý. Šla bych možná ještě jednou," dodala.

I přesto, že se Lucka nenarodila jako typicky vodní znamení, mokré radovánky si dokáže pořádně užít. Přeci jen jsou ale kapky, které jí dokáží tak trošku vyděsit. „Bouřka, vítr do toho déšť nebo nedej bože ještě krupobití. Tak to se můžu zbláznit. Kamarádky už mě znají, že totálně šílím, když je bouřka," práskla na sebe.

Ať už při bouřce nebo jasné obloze, Lucka konečně našla po delší době ochrannou mužskou náruč u o rok staršího přítele Petra, se kterým randí už měsíc. „No, je to krátce. Je to hodně čerstvé. Momentálně jsem šťastná a spokojená. A přišlo to tak nějak samo. Poznali jsme se přes sociální síť, což je v dnešní době tak nějak asi běžný. Byl mi podle fotek sympatický. A tak jsem si řekla, že když už mi napsal, tak já mu zkusím taky odepsat. Začali jsme si psát a vznikl vztah,“ prozradila modelka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také