TopStar

11. dubna 2014 10:00

Dagmar Dandová

Miss mají nové byty: Neuvěříte, co v nich mají za fotky!

Česká Miss 2014 Gabriela Franková a Česká Miss World Tereza Skoumalová dostaly k výhře roční bezplatný pronájem bytu v Praze. Holky jsou z nového bydlení naprosto nadšené. Mají totiž kvartýry hned nad sebou. Ale nás nejvíc překavapilo, že v nich mají vystavené fotky svých konkurentek.

Franková má na nočním stolku hned u postele těžítko s fotkou Skoumalové.

"Ona je jen z jedné strany. Z té druhé jsem já, ale bylo mi trapné tam mít svou fotku, tak jsem to otočila na Terku," přiznala Gabriela, která také uvedla, že příteli sice dovolí, aby u ní občas přespával, ale natrvalo si ho tam nenastěhuje.

"Pracuje v Olomouci, takže mě bude v Praze jen navštěvovat," dodala Franková.

To Česká Miss World Skoumalová má jasno: "Já příteli dovolím, aby se ke mně nastěhoval. Zatím mám sice v lednici jen tři sekty, ale to se nějak poddá. A navíc, kdo říká, že v lednici vůbec něco zbyde, až tu budeme oba?" smála se Skoumalová, která měla u postele také zajímavou fotku.

Nebyl tam sice obrázek Miss Frankové, ale velká fotka České Miss Earth Nikoly Buranské.

"V tom nic nehledejte. Nikča si ji u mě nechala, protože to všechno nemohla unést a vyzvedne si to u mě někdy v týdnu," prozradila Skoumalová. "Je to moc hezká fotka, vůbec mi nevadí, že se při usínání budu koukat právě na Nikču," bavila se. Ale my se vsadíme, že jakmile dorazí do nového bytu její přítel, Buranská bude okamžitě otočena čelem ke zdi.

Vítězky České Miss 2014 vypadají opravdu spokojeně, a také už udělaly první společný mejdan.

"Kolaudace bude, ale maximálně ve čtyřech. Já s přítelem a Gabča se svým klukem," řekla odpoledne Skoumalová. My ale víme, že večer se nakonec slavilo v pěti. Dorazila ještě finalistka letošního ročníku Kamila Bezpalcová, která bydlela na soustředění na Mauriciu s Terezou na pokoji.

"Všechny jsme kamarádky, ale ke Kamče mám asi nejblíž," svěřila nám Tereza Skoumalová.

Exkluzivní foto z kolaudace:

-dd-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také