TopStar

11. června 2018 09:00

Miss Nikol Buranská: Oslovil mě na ulici

S muži to nikdy neměla lehké, teď se ale může pochlubit ideálním vztahem, co ji závidí nejedna žena. Ano, řeč je o České Miss Earth 2014 Nikol Buranské (26). A kde svého prince na bílém koni potkala? Na chodníku!

Věřte tomu nebo ne, svou současnou lásku potkala Nikol Buranská na ulici. ‚‚Šel po ulici s kamarádem a nebál se mě oslovit. Dali jsme se do řeči a teď už jsme spolu několik měsíců šťastní,‘‘ nechala se slyšet nadšená modelka. Hned začátek vztahu dvojici ale připravil pořádnou zkoušku. Nikol dostala nabídku odjet na tři měsíce pracovně do Indie.

‚‚Je úžasný. Přijel za mnou i do Indie, jen abychom se viděli. Když za vámi letí člověk půl světa, tak je vidět, že mu za to stojíte. Jsem šťastná.‘‘ V současnosti se kráska na žádnou podobnou výpravu nechystá a přítel si tak může oddychnout. I když zdravotně na tom Nikol není nejlépe. Teď ji čeká operace šlach na ruce, jelikož Buranská nemůže hýbat prostředníčkem ani malíčkem. ‚‚Ještě to bude běh na dlouhou trať, ale aspoň už vím, co mě čeká,‘‘ zmiňuje kráska.

Ruku si kráska poranila v Dánsku, kde žila se svým tehdejším přítelem, fotbalistou Filipem. Tehdy si lékaři mysleli, že má ruku zraněnou, ale v Česku se přišlo na to, že má utrženou šlachu. Loni na podzim podstoupila operaci a doufala, že to bude v pořádku. A nebylo. ‚‚Vůbec nehýbu malíčkem a prsteníčkem. Dost často mě ruka bolí, takže je to dost nepříjemné. Čeká mě další operace,‘‘ zmínila modelka před nějakou dobou. Snad se další operace vydaří a modelka nebude mít do budoucna potíže. Alespoň tedy ty s rukou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také