TopStar

21. dubna 2013 06:50

Blanka Konrádová

Misska Fischerová konečně ukázala manžela!

Česká vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerová (29) bývala modelkou, která na sebe nikdy moc pozornosti nestrhávala. Pak se najednou ze společenského života vytratila a teď je znovu na scéně. Provdaná je za Adama Vaculu (25), nicméně stále pod svým dívčím jménem.

„Brali jsme se narychlo a řešit příjmení mi nepřišlo podstatné. No a později jsem cítila, že se chci pořád jmenovat Fischerová,“ říká Lilian.

Svatební cestu měli celoroční. Odjeli do Austrálie a na Nový Zéland, kde pracovali v Aucklandu ve vyhlášeném baru. „Já se práce nebojím a dělat za barem je nejlepší školou angličtiny,“ říká Lilian. Ovšem uchytila se tam i jako modelka a do stejné branže se podařilo proniknout také jejímu pohlednému manželovi. Natočil reklamu pro novozélandský televizní kanál TVC Igloo. „Hraju v tom taky, ale protože jsem škaredější, tak jsem ke kameře zády,“ směje se Lilian.

Oba se herectví chtějí věnovat profesionálně, a kdyby měli šanci, že se uplatní na Novém Zélandu, domů by se prý nevraceli. Už teď toho trošku litují. Lilian vystudovala vyšší odbornou školu herectví a Adam po přerušení pokračuje na DAMU. Jak jim to jde na jevišti, si vyzkouší v komorním představení Zima, které režíroval David Šiktanc. Premiéra se musela odložit, protože bývalá tanečnice Lilian se nedávno zamotala do vlastních tepláků a při pádu si zlomila holenní kost.

Ivana Bachoríková

Sdílejte článek

Přečtěte si také