TopStar

27. ledna 2018 10:00

Misska Kubíčková u moře? Nenechte se zmást, jen vzpomíná!

Titul Česká Miss Earth 2016 si vysloužila česká kráska Kristýna Kubíčková (20) oprávněně. Dnes je ale někdejší misska smutná a stýská si po teplých dnech. Instagram jí pomohl v nostalgickém vzpomínání a modelka si na svém profilu zveřejnila fotografii z loňského léta, na které svítí sluníčko a Kristýna tam jen září.

‚‚Léto a hlavně teplo prosím. Už mě to období zimy a nachlazení opravdu nebaví. Chtěla bych žít v krajině, kde sněží a je zima jen na Vánoce,“ napsala modelka své toužebné přání k instagramovému snímku z loňského léta.

Není to tak dávno, co se v případě Kubíčkové mnoho spekulovalo o jejím možném návratu k příteli, kterého modelka před nějakou dobou pustila k vodě. V září však vzala kráska svou někdejší lásku na milost a dvojice opět působila jako zamilované hrdličky. Už v listopadu ale Kristýna předvedla přítele nového a vánoční fotky s Mikem Fryčerem vypovídají o novém šťastném vztahu blonďaté krásky.

Na svém Instagramu se ale prosperující modelka přítelem nechlubí, většinou přidává fotografie převážně Mike. K fotkám připisuje zamilovaný fotbalista komentáře typu: ‚‚Slov netřeba.“ Fanoušci mohou tedy spekulovat, jak to mezi nimi skutečně je a doufat, že se dvojici v soukromí daří stejně jako v kariéře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také