TopStar

13. března 2018 09:15

Misska Langmannová si užívá sluníčka v bikinách

V Čechách se sice oteplilo, ale pořád to není na plavky. Česká Miss 2006 Renata Langmannová (31) se proto vydala vstříc sluníčku na Bali, a nejen, že se sluní na pláži, ještě těší svoje fanoušky fotkami v plavkách. Muže nechala blondýnka doma a udělala si z výletu dámskou jízdu s kamarádkou Veronikou. Každá žena přeci potřebuje čas na sebe.

Na indonéský ostrov modelku nedoprovodil její muž Ondřej Novotný ani žádný potenciální uchazeč, nýbrž Renatina kamarádka Veronika. Ta poskytla Langmannové služby průvodce, protože Bali je její druhá vlast a vyzná se v každém koutu zdejšího kraje. Krom odpočinku zde Renata ochutnává zdejší zdravé produkty a sdílí den co den na své sociální sítě jednu fotku za druhou.

‚‚Bali... místo,kde je fotogenické snad úplně všechno,“ napsala Langmannová ke svému příspěvku na Instagramu. A fanoušci se okamžitě nechali slyšet pomocí svých komentářů: ‚‚Ta prázdná pláž je boží, ale ne, že by Renata nebyla ještě víc,“ zněl jeden z nich. A chvála pokračovala: ‚‚Nádherná a okouzlující sexy žena s překrásnyma očima a překrásným úsměvem na tváři, sluší jí to moc.“

Se svým milým je Renata přes 10 let a stále působí dvojice jako harmonický pár. Manželi se Renata a Ondřej stali teprve před dvěma a půl lety, oba však tvrdí, že ve svém vztahu nechtějí nic uspěchat a do ničeho se netlačí. Novotný již ale dceru z prvního manželství má. Ta dostala jméno Trinity po postavě z filmu Martrix. Pokud by tedy Langmannová přivedla na svět v nejbližší době syna, jmenoval by se Neo, jako jedna z hlavních postav sci-fi Matrix. No, uvidíme, co na to Renata řekne.


Přečtěte si také