TopStar

27. června 2018 08:11

Místo brunety blondýna, místo sportovce muzikant: Drahokoupil a Kubíčková tvoří pár

Zprvu to vypadalo, že jde jen o profesní vztah. Ten ale přerostl v něco víc a atraktivní zpěvák Vojta Drahokoupil (22) čerstvě randí s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou (20). Rodačka z Ostravy se kvůli Vojtovi dokonce přestěhovala do Prahy. Nechme se tedy překvapit, co z tohoto spojení vzejde.

‚‚Znali jsme se už dříve, seznámili jsme se na Dívce roku asi rok a půl zpátky. Domluvili jsme se na tom, že spolu natočíme klip, a na jednom našem společném focení to zajiskřilo a dali jsme se dohromady,‘‘ nechala se slyšet blonďatá Misska o svém čerstvě se rozvíjejícím vztahu.

‚‚Dalo by se říct, že jsem v Praze víc než v Ostravě. Bude to pro mě lepší i pracovně, můžu být více spojená s Českou Miss a bude to lepší i kariérně,‘‘ promluvila o svém častém výskytu v Praze modelka.

Není to tak dávno, co se v případě Kubíčkové hojně spekulovalo o jejím možném návratu k příteli, kterého modelka před nějakou dobou pustila k vodě. V září loňského roku vzala kráska svou někdejší lásku na milost a dvojice opět působila jako zamilované hrdličky. Už v listopadu ale Kristýna předvedla přítele nového a vánoční fotky s Mikem Fryčerem vypovídaly o kompletním štěstí. Ačkoli je dívce teprve 20, střídá muže jako odstíny rtěnek. Uvidíme tedy, jak dlouho jí to vydrží s muzikantem.


Přečtěte si také