TopStar

14. března 2019 10:00

Markéta Škorňová

Mladé české cestovatelky: Které celebrity cestují snad víc, než pracují?

Jsou mladé, jsou krásné a navíc je spojuje vášeň zvaná cestování. Natálka Kotková, Nikol Trojanová, Veronika Kopřivová či Mariana Prachařová. Mladé ženy, které se doma moc neohřejí a na svých instagramových účtech fanoušky zásobují fotkami z cest. Pojďme se na některé z populárních cestovatelek podívat blíže.

Natálie Kotková

Bývalá Miss, modelka, ale především youtuberka, která byla známá ještě předtím, než jí porota nasadila na hlavu korunku krásy. To vše se skrývá v Natálce Kotkové z Liberce. Po umístění v soutěži krásy se z mladé krásky stala celebrita, která se nikdy netajila tím, že miluje cestování.

A na jejím youtube kanálu i Instagramu nešetří snímky ze svých cest. Ať už je to Mauricius, Spojené státy, Londýn nebo Bali, všude je Nati jako doma a vždy se snaží ze svých cest dostat maximum. To ostatně oceňují především její fanoušci a sledující, kteří videa z cest krásné Natálky zbožňují.

Nikol Trojanová

Jedna z nezapomenutelných postav soutěže Hotel Paradise Nikol Trojanová na Instagramu válí. Spolupracuje s populárními značkami a různé spolupráce jí často umožňují navštívit nová místa. A nejen reklamní spolupráce jsou důvodem, proč Niki kromě hadříků a kosmetiky začala více cestovat. Není v tom nic jiného, než láska. Přítel Lukáš Holan je totiž vášnivý cestovatel a do své záliby s nadšením zatáhnul i Nikol. Společně byli už Dolomitech, na Kubě a nyní si užívají relax i dobrodružství ve Vietnamu. A fotky z cest mají parádní! Jen se podívejte sami!

Veronika Kopřivová

O současné (nebo bývalé, kdo ví?) přítelkyni našeho nejslavnějšího hokejisty, Veronice, je známo, že cestování miluje. Poslední roky to bere opravdu z gruntu a cestuje téměř každé tři měsíce. Fakt, že svého milého, Jaromíra Jágra, po většinu času nechává doma na Kladně, už nikoho nepřekvapí. Na svých snímcích se nezapomíná pochlubit dokonalou postavou i opravdu exotickými destinacemi. Líbí se vám cestovatelský zápal téhle krásky?

Mariana Prachařová

I tato influencerka, zpěvačka a herečka Mariana Prachařová, si život bez cestování už nedovede představit. Nějaký čas strávila ve Spojených státech, naposledy si užívala v Thajsku, navštívila také Budapešť a spoustu evropských měst. Jejím fotkám nechybí nápad, ani dobrý filtr.

Posuďte sami, jaké snímky vás nejvíce zaujaly a jakou destinaci byste rádi navštívili díky fotkám těchto cestovatelek vy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také