TopStar

13. dubna 2018 08:54

Mladší sestře Britney Spears se narodilo druhé děťátko!

Zpěvačka Britney Spears se stala znovu tetičkou. Její sestře, šestadvacetileté herečce Jamie Lynn Spears se narodila holčička, kterou rodiče pojmenovali Ivey Joan. Dítě je sice pro Jamie druhé, v případě jejího muže Jamieho Watsona jde však o ratolest první. A jak pogratulovala šťastná Britney?

Jamie Lynn Spears dosud vychovávala devítiletou dcerku Maddie, kterou herečka porodila v pouhých 16 letech Briannovi Aldridgemu. Ivey se narodila 11. dubna v 10 hodin v malém městečku Louisiany Covington. ‚‚Jsme velmi rádi, že můžeme holčičku přivítat v naší rodině,‘‘ nechala se veřejně slyšet Jamie.

Sestra slavné zpěvačky také zmínila, že jméno vybrala se svým milým na počest tety, která jí před 10 lety zemřela na rakovinu. O těhotenství Spears mladší se začalo mluvit koncem loňského roku, když se Jamie o radostné zprávě zmínila na svém Instagramu. Svého vyvoleného Jamieho Watsona si dívka vzala v březnu 2014 po tříletém vztahu.

A jak na porod své drahé sestřičky zareagovala Britney Spears? Jako překvapení přinesla do porodnice pořádně velký pugét růží, které ale nebyly věnovány Jamie. Všechny do jediné dala zpěvačka své novopečené neteři. No, uvidíme, zda se i Britney nerozhodne ke třetímu děťátku. Holčička by její rodině rozhodně prospěla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také