TopStar

20. září 2014 13:20

Táňa Sáblíková

Mluvčí Diany a Charlese promluvil: Charles Dianu miloval!

Ačkoliv se v minulosti objevily dohady o tom, že princ Charles si Dianu Spencer vzal z rozumu a nikdy k ní nezahořel pravou láskou, podle mluvčího páru to není pravda. Co prozradil?

Na začátku svého manželství byl prý Charles do Diany zamilovaný, dával to prý na odiv dotyky na veřejnosti. „Pokládal jí ruku na předloktí, když někam šli, jeho ruka byla okolo Dianina pasu,“ nechal se slyšet Dickie Arbiter.

Podle něj se první obláčky na obloze objevily až téměř deset let od svatby! Manželé totiž začali svůj čas trávit odděleně, princezna Diana v Kensingtonském paláci, princ Charles ve sto kilometrů vzdáleném Highgrove. Pokud ale byla nutnost, aby se pár objevil na veřejnosti společně, nikdy nedorazili odděleně. A také jako pár odcházeli, rozdělili se až na zpáteční cestě a oba zamířili, kam chtěli. „Ano, bylo to taková malá habaďůra na obyvatele země, ale jinak to prostě nešlo,“ dodal mluvčí.

V roce 1990 si princ Charles zlomil ruku, nebylo by na tom nic divného, kdyby ho při jeho ošetření v nemocnici nenavštívila jeho dávná láska Camilla Parker Bowles. „Charles byl zjevně rád, že ji vidí. Byl to můj první skutečný pohled do manželství Charlese a Diany. Bylo zjevné, že Charles a Camilla se vídají, nabídla mu, že je mu nablízku v případě potřeby.“

Podle Arbitera vysoce postavení členové královské rodiny moc dobře věděli, co se děje. Přesto všichni hráli hru na šťastný pár. Veřejné trhlinky se objevily až v roce 1992 při královské cestě do Indie, kdy Diana navštívila Taj Mahal sama a kdy si nebrala příliš servítky při odpovídání na otázky novinářů.

Při Charlesově vítězném zápase v pólu právě v bývalé britské kolonii ji korunní princ dokonce políbil až poté, co odešel z hrací plochy a Dianu tam nechal stát a pak se vrátil.

„Nejsem tu od toho, abych se mu podbízela. Proč bych měla?“ nechala se tehdy slyšet Diana. „Jestli ze mě chce dělat blázna, když se vídá s tou ženou…ale to mu nevyjde, nenechám, aby se mi všichni smáli,“ dodala dále.

Krize v manželství byla od té chvíle jasně patrná. Jeden z Charlesových zaměstnanců měl dokonce o Dianě prohlásit, že je to jen zkažená školačka. Jak manželství nakonec dopadlo a jak tragicky skončil život lady Di, se už asi ani zmiňovat nemusíme…

-SaTan-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky manželství mluvčí

Přečtěte si také