TopStar

16. srpna 2018 20:00

Ilona Blašková

Modelka Andrea Bezděková je už rok sama. Jací muži ji přitahují?

Věřili byste, že tohle sexy tělíčko je už rok bez chlapa? Modelka Andrea Bezděková přiznává, že zřejmě za to můžou její přehnané nároky. Nikdo jí není dost dobrý. Ale třeba sportovci, ti mají u ní dveře otevřené!

Modelka Andrea Bezděková rozhodně nemá nouzi o nápadníky. Pánové si především oblíbili sociální sítě, přes které se jí snaží sbalit. Zřejmě nový způsob randění 21. století. „Když někdo projeví kreativitu, tak podle mě takové věci se mají ocenit. Takže to v podstatě ocením vždycky. Ale když na mě někdo zaútočí takovou tou klasikou – Ahoj jak se máš? Sluší ti to. Tak to je hrozně bezvýznamný,“ řekla modelka.

Andrea nabídkám stále odolává a světe div se, tohle sexy tělo je už rok bez chlapa! „Nemám přítele. Já jsem momentálně single a jsem spokojená. Je hezké mít se s někým rád, ale je to závazek. Je dobré vědět, že vám oběma to dává smysl,“ míní Andrea.

Problém ale bude spíše v tom, že je modelka prý dost náročná a hodně si vybírá. „Ty nároky se zvyšují. Čím déle je člověk sám, tím větší potřebu to má třídit. Je důležité, aby s ním byla legrace, aby byl inteligentní, abychom si mohli povídat a mluvil mou řečí, což si myslím, že je pro vztah hodně důležité, aby si měli o čem povídat. A hlavně aby mě přitahoval. Vzhledem k tomu, že sport mám hodně ráda, tak by se mi líbilo, kdyby byl takový můj motůrek,“ prozradila kráska.

Když se ale teď nemusí starat o přítele, stará se o začínající modely a modelky. „Já jim předávám své zkušenosti. To čeho jsem se bála a co mi dělalo problém, Povídám spíš takový svůj příběh. Oni si z toho něco vezmou, ale stejně pak si to každý dělá po svém. Já si myslím, že základ toho focení je, mít se rád a věřit si. To je všechno strašně znát na tom foťáku,“ dodala. A s tím nemůžeme, než jen souhlasit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také