TopStar

1. září 2018 11:50

Ilona Blašková

Modelka chce, aby na ni byla máma pyšná – draží své panenství!

Modelka Mahbuba Mammadzada (23) se rozhodla pomoci své rodině. Ráda by své matce koupila dům a sama by chtěla studovat v zahraničí. A jak toho chce docílit?

Mladou modelku z Ázerbájdžánu napadlo, že by vydražila své panenství. „Máma pro mě udělala všechno. Teď je řada na mně. Chci, aby na mě byla pyšná,“ prohlásila kráska. Jejím cílem je své panenství vydražit alespoň za sto tisíc dolarů, což je v přepočtu více než 2 milióny korun. Odvážná, že?

Pod pseudonymem Maria podala inzerát na stránkách agentury Cinderella Escorts, na kterých již několik podobných dražeb proběhlo. Jako důkaz toho, že se nejedná o podvod a modelka je stále panna, má k dispozici lékařské potvrzení.

Modelka žijící momentálně v Turecku by se ráda stala v modelingu veleúspěšnou. Přála by si podepsat smlouvu s milánskou modelingovou agenturou Brave Model. Tak uvidíme, zda se jí to podaří. Upozornit na sebe, se jí tedy opravdu povedlo!

Panenství devatenáctileté Američanky Giselle, která na tomto kontroverzním serveru pro „Popelky“ dražila také, bylo vydraženo podnikatelem z Abú Zabí. Ten za její věneček zaplatil neuvěřitelnou sumu – 2,5 miliónu eur, tedy v přepočtu šílených 65 miliónu korun! Druhou nejvyšší nabídku měl údajně zaplatit jeden z hollywoodských herců.

Sdílejte článek

Přečtěte si také