TopStar

29. listopadu 2018 10:06

Tereza Šulcová

Modelka Chrissy Teigen podporuje kojení na veřejnosti

Chrissy Teigen (32) je známá tím, že podporuje kojení na veřejnosti a snaží se udělat osvětu. Modelka má dvouletou holčičku a půlročního chlapečka, se kterým se často ukazuje u prsu a nechává se u toho fotit na sociální sítě. Fanoušci na její otevřenost reagují rozdílně. Někdo jí podporuje a vyjadřuje náklonost, další kroutí hlavou a říkají, že takové věci patří do soukromí.

Dvaatřicetiletá kráska je manželkou slavného zpěváka, kterého každý zná pod uměleckým jménem John Legend. Se zpěvákem se vzali v roce 2013 a v roce 2016 mu porodila dceru Lunu, kterou hned sdílela fanouškům na sociální sítě. V dnešní době je normální, že rodiče sdílejí své soukromí a děti na sociální sítě, ale Chrissy je celosvětově známá osobnost, která nezná hranici mezi soukromým a veřejným životem.

Na své sociální sítě často ukazuje svá odhalená ňadra, která jsou schovaná hlavičkou miminka. Modelka dokonce zveřejnila fotku, kde má na sobě poporodní síťované kalhotky a obhajuje se tím, že je to prostě normální a přirozené.

Sám John Legend svou manželku v tomto postoji podporuje. Na svém Instagramu zveřejnil fotku, kde je se svou milou, která odstříkávala mléko odsávačkou během cesty do restaurace. K fotce napsal že je jeho žena prostě úžasná. „Vím, že je Den otců, ale moje žena je prostě úžasná. Vytáhla mě na večeři, a přitom stále myslí i na to, že je maminkou malého miminka.“

Před půl rokem se páru narodil chlapeček, kterého pojmenovali Miles. Se svou sestrou Lunou (2) jsou nerozlučná dvojka a dvojnásobná maminka je neustále fotí spolu na svůj Instagram. Malému Milesovi je nyní půl roku a se starší sestřičkou se těší na Vánoce, i když sama Chrissy přiznává, že si Vánoce užije více jeho starší sestra. S kojením na veřejnosti nemá problém ani zpěvačka Pink, herečka Jessica Alba, Eva Longoria nebo Angelina Jolie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také