TopStar

13. srpna 2018 11:27

Ilona Blašková

Modelka Helena Houdová žije poněkud netradičním způsobem života

Česká Miss a známá světová modelka Helena Houdová v Čechách nežije už řadu let. Aktuálně pendluje po celém světě a doma se cítí hlavně tam, kde je slunce a oceán. No, a protože letos vynechala návštěvu Česka, spojila se Top Starem alespoň přes videohovor a prozradila nám, co je u ní nového.

„Teď si vybíráme, kde zůstaneme. Kde se usadíme a budeme odtamtud vyjíždět. Ted momentálně to bude na 3 měsíce Austrálie. Už jsme tam 3 měsíce byli a dětem se tam moc líbí. Mají tam hodně kamarádů. Jsme tam hned u oceánu a je to pro nás ideální místo," řekla nám Helena.

Z života v luxusu bývalá modelka přesedlala na styl, kdy i několik týdnů žije v pralese, bez elektřiny a připojení na internet. Problém jí to ale nedělá. „Já jsem vyrostla na vodě, táborech. Dělala jsem závodně běžky, takže jsem byla furt někde v přírodě. My děláme takzvaný slow travelling. Takže se nesnažíme všechno vidět najednou, ale zůstáváme na jednom místě. Teď jsme třeba byli v Thajsku, podívat se v záchranné stanici pro slony," prozradila.

A jak to má s tím vitariánstvím? Ještě pořád jí syrovou stravu? „Byla jsem 6 měsíců na raw stravě a měla jsem nádherný vlasy a nádhernou pleť. Nikdy jsem se necítila energeticky tak úžasně, ale na cestách a se třemi dětmi to není úplně jednoduché. Ale dělám džusy ze slunečnicových výhonků a to je taková energetická bomba. To pijeme každý den,“ řekla modelka.

Krásná Helena si ještě nedávno prošla nejhorším obdobím v životě, kdy řešila rozvod s milovaným mužem, který jí podváděl. „Už je to definitivně lepší, protože jsem se rozhodla, že nebudu v tom utrpení. Bez problémů spolu komunikujeme. Já vůči němu už necítím žádnou zášť, ale naopak soucit a lásku," svěřila se. A má tedy v životě nějakou novou lásku? „No, minimálně tři malé lásky a kočku. Tak já jsem sdílela na Instagram, jak jsem šla na rande a děti chytly vši. Takže jsem tři hodiny předtím děti odvšivovala, což bylo velmi sexy. Na nic sem nezanevřela. Naopak. Myslím si, že svět vidím jako daleko krásnější místo. Jako požehnání, že tady můžeme žít," dodala modelka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také