TopStar

23. července 2018 10:24

Modelka kojila dcerku přímo na přehlídkovém mole: Diváci byli nadšeni

Americká modelka Mara Martin nebyla nikdy známou světovou topmodelkou. Svým činem z poslední přehlídky si ovšem zajistila slávu po celém světě. Novopečená maminka vzala totiž svou dcerku Arii přímo na přehlídkové molo a začala ji kojit. Stala se tak první kojící modelkou na mole a sklidila ohromný potlesk.

Před pěti měsíci se stala modelka Mara Martin pyšnou maminkou dcerky Arie. Velmi záhy se ale kráska dostala zpět do formy a stala se tak jednou z modelek pro přehlídku Sports Illustrated. Na přehlídce sportovní značky šlo primárně o přirozenost žen, proto nějaké to přebytečné kilo navíc nikdo neřešil.

Aby toho nebylo málo, modelka se měla po mole projít se svým novorozeným miminkem. Nikdo a ani ona sama však nečekal, že by holčička právě v té chvíli mohla dostat hlad. Mara tedy neváhala a začala dcerku kojit. Tímto odvážným činem se stala první kojící modelkou na přehlídkové mole.

Celá situace strhla bouřlivý potlesk a média se mohla přetrhnout o rozhovor s modelkou. ‚‚Nemůžu uvěřit tomu, že jsem na sebe upoutala pozornost něčím, co dělám každý den. Ani slovy nemohu popsat, jak úžasně se cítím,‘‘ zmínila po přehlídce Martin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také