TopStar

8. srpna 2018 11:12

Ilona Blašková

Modelka Nikol Švantnerová má se svou maminkou krásný vztah. Co všechno jí říká?

Několik měsíců se těšíme na léto, a když už konečně přijdou pařáky, tak člověk neví, kam by zalezl a ještě nadává na to "hnusný" vedro! Nejlepší je asi mít přes léto práci na plovárně. Opálíte se, zaplavete si a ještě u toho máte pěkný výhled. Třeba na modelku Nikol Švantnerovou!

Modelka Nikol Švantnerová má se svojí maminkou vztah, který by jim mohl kde kdo závidět. A tak si v parných dnech užívají společné dny u vody, kde stihnou probrat snad i neprobratelné. Řekne mámě úplně všechno nebo je něco, co by jí neřekla? „Maximálně, že jsem si koupila nějakou drahou kabelku. Tak jí řeknu, že nebyla tak drahá. Ale jinak jí říkám úplně všechno, Co se týká osobního života, pracovního, tak to je asi jediný člověk, který ví opravdu všechno," řekla Nikol.

Ještě aby ne! Vypadají spíš jako sestry, na kterých chlapi mohou oči nechat. A kromě toho, že si za společně strávený víkend stihly v aquaparku na jižní Moravě pořádně odpočinout, zapojily se třeba do českého rekordu v sestavení lidské číslice pět a pořádně si zařádily. „Čím jsem starší, tím jsem opatrnější. Takže dřív jsem se potom jako vrhala opravdu po hlavě a teď už je to takový, že nad tím jako přemýšlím - nehodí to se mnou moc? A je to prudký nebo není to prudký? Takže jsem taková opatrnější," prozradila.

Ještě před podzimním pracovně nabytým kolotočem si tak Nikol užívá každý den volna. Ani tak se ale nefláká. Příjmy jí totiž dokáže zajistit i silná fanouškovská základna na Instagramu. „Dá se to. Záleží, jaký má člověk asi priority, jak se člověk dokáže uživit, ale dá se to. Nevím jak je to dlouhodobě, jestli to je opravdu jen teď takový boom. Ale pokud to dělá člověk dobře, baví ho to a trošku tomu rozumí, tak to jde," řekla modelka.

Sdílejte článek