TopStar

31. května 2018 14:04

Ilona Blašková

Modelka Nikola Buranská se vrátila z Indie a prozradila, jak to má s muži

Modelka Nikol Buranská měla dost dlouho slabost pro sportovce. Ó jak originální, že? No, ale teď něco klofla. A sportovec to údajně není. Je svět ještě v pořádku?

Nikola Buranská se po delší době objevila ve společnosti. Nedávno se totiž vrátila z Indie, a tak si teď užívá přátel a zábavy. „Musím se přiznat, že jsem strašně dlouho nebyla takhle v klubu. Tak si to užívám a určitě to není moje poslední návštěva,“ řekla modelka.

V Indii Nikola strávila tři a půl měsíce a tamní život a filozofie jí pomohla spoustu věcí pochopit. „Poznala jsem tam, že jsem dříve řešila doslova kraviny. Že jsou v životě daleko důležitější věci. A když jsem to tam všechno viděla, člověk si pak všeho víc váží. Je pokornější,“ prozradila Nikola.

Daleko od domova se jí také povedlo vypořádat se s nepovedenými vztahy se sportovci. Nejdřív to byl fotbalista Filip Novák, se kterým se po sedmi letech vztahu zasnoubila. A pak hokejista Jakub Voráček, kterého ale tajila, protože byl čerstvým tatínkem. Ani on jí v otevřené zpovědi, kterou Top Staru nedávno poskytl, ve výčtu svých partnerek nejmenoval. „K tomu bych se nijak nevyjadřovala. Ať je šťastný. Já mu to moc přeji. Ale to je asi tak všechno. Něco tady prošlo médii, známe se, ale to je tak všechno. Myslím si, že je teď moc spokojený a držím mu palce. Už nejsme v kontaktu. Lidé se schází, rozchází a potkávají jiné lidi. To je život. Kdyby se člověk měl z každé věci hroutit, tak je na hromádce. Hlavně se z nich nehroutit. Kolik je chlapů na světě?“ řekla.

Pravý je ale jen jeden. A Nikola doufá, že ho našla. Je zamilovaná a spokojená. Má ale své důvody pro to, aby jméno svého nového partnera zatím tajila. Co netají, je očekávaná operace ruky a sádra na celé léto. „Měla jsem přetrhané šlachy a loni jsem to měla zoperované. A pořád to není stoprocentní. Tak jsme se domluvili s panem primářem, že mi to znovu otevře a poupraví,“ dodala modelka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také