TopStar

3. května 2015 14:50

Lucie Průchová

Modelka přiznává: Tatínek spáchal sebevraždu, když zjistil, že jsem fotila pro Playboy!

Modelka v jednom z rozhovorů přiznala, že jí velice trápí jedna skutečnost z jejího osobního života, na kterou nemůže zapomenout a nikdy se s ní nesmíří.

Mluvila o sebevraždě svého otce, který neunesl její způsob života a to, čím se jeho dcera živí. Že nafotila nahé fotografie pro magazín Playboy, byla asi poslední tečka. Loredana se objevila ve vydání rumunského Playboye, když jí bylo 18 let. Do té doby si byli se svým otcem hodně blízcí a často si spolu povídali. Poté, co se časopis objevil na stáncích, byl konec, otec odmítal jakoukoliv komunikaci a svou dceru úplně zavrhl.

Chivu si říkala, že to časem přejde, že nechá otce, aby se s tím „srovnal“ a pak bude vše jako dřív. Ale to se bohužel nestalo. Její otec to nesl hůře, než se zdálo. Nebyla za ním několik měsíců, a když se pak rozhodla ho navštívit s nadějí, že se vše urovná, našla ho mrtvého.

Modelka vzpomíná: „Našla jsem ho, jak visící na trámu v podkroví, oběsil se.“

„Nečekala bych, že něco takového udělá. Věděla jsem, že ho to trápí, ale že je to tak vážné, to jsem netušila. Úplně se odřízl od světa a mě se snažil izolovat i od zbytku rodiny.“

„Nikdy se z toho šoku nevzpamatuju, nenechal ani dopis na rozloučenou. I když mezi lidi moc nechodil, všichni říkali, že se zdál být spokojený, veselý a bylo pro ně záhadou, proč by něco takového udělal. Jen já jsem znala tu skutečnost, která ho dohnala k tomuto strašnému činu.“

Nyní žije tato pětadvacetiletá modelka v rumunském hlavním městě Bukurešti a tato skutečnost jí pronásleduje každý den. Má výčitky, že si její otec sáhl na život kvůli ní, že ona ho vlastně zabila.

Sdílejte článek
Štítky sebevražda playboy podkroví

Přečtěte si také