TopStar

18. června 2015 10:56

Tereza Javorová

Modelka Tyra Banks vypadá jako žabí ufoun! Její fotky bez make-upu vás vyděsí

Americká modelka, moderátorka a herečka Tyra Banks si už vyzkoušela tolik stylingů, make-upů a outfitů, že musela přijít změna. A to dost brutální. Tyra se sebevědomě vyfotila zcela nenalíčená, ale místo uznalého pokývání nad její přirozenou krásou, se leknete a zakryjete si oči.

Tyra začala s modelingem už v patnácti letech. Nejdříve byla odmítnuta čtyřmi agenturami, které si později ale musely trhat vlasy. Tyra totiž zanedlouho prorazila a předváděla pro prestižní značky jako Chanel, Valentino, Dolce & Gabbana, Yves Saint Laurent nebo Ralph Lauren.

Jako první Afroameričanka se objevila na titulní stránce časopisu Sport Illustrated Swimsuit Issue, která je pro modelky pomyslnou nejvyšší metou v jejich kariéře. Tyra šla ale dál. Stala je andílkem Victoria´s Secret a stala se producentkou, tváří a hlavní porotkyní televizní reality show Amerika hledá topmodelku.

Dívky po celém světě tak k ní vzhlížejí a chtějí se jí podobat. Jenže celá krása Tyry je jen umění šikovných maskérů. Bez make-upu totiž vypadá jako mimozemšťan! Její obří oči jí lezou z důlků a její pleť má barvu popela. Modelka by přitom měla vypadat dobře i bez tuny make-upu a líčidel.

PŘED:

PO:

Sdílejte článek

Přečtěte si také