TopStar

28. března 2018 14:12

Ilona Blašková

Moderátor Jan Kraus a jeho soukromý “buzynes“

Nikdy nechtěl dělat byznys. Nakonec se tak živí a docela úspěšně. Málokdo by uvěřil, že dokonce strávil nějaký čas v klášteře. No taky se nám to zdá neuvěřitelné. Netradiční pohled na život, business a vztahy v knize "Můj soukromý buzynes" popsal moderátor Jan Kraus.

Populární moderátor prý nikdy nechtěl být byznysmenem, ale život ho k tomu přinutil. A tak vyráběl a prodával keramiku nebo bez jakýchkoliv zkušeností a bez znalostí angličtiny organizoval pro Italy stavební veletrh. Naštěstí brzy zjistil, že jeho parketou je moderování a herectví. Je něco, co by ve svém životním bussinesu teď zpětně změnil? „Já? Já nemohl měnit nikdy nic. Já jsem vždy pěkný odhodláný brát vše, jak přichází. A pan bůh si, jak se říká, vybírá si vždycky z kvádrů,“ řekl Kraus.

Knížka pobaví i ilustracemi. O to víc, že na svědomí je má syn Jana Krause, David. „David vyhrál už ve třech letech výtvarnou soutěž. Takže k tomu má vztah a mě jeho způsob vyhovuje. Protože budete se divit jak je můj syn, je v něm kus mě,“ žertoval Kraus.

Moderátor žije s herečkou Ivanou Chýlkovou, která je také spoluautorkou knihy. Jeho bývalá žena Jana Krausová zase s expartnerem Chýlkové Karlem Rodenem. Přesto, že takové šarády jsou tak trochu neobvyklé, Jan Kraus vše komentuje s úsměvem a přiznává, co vše pro něj ženy znamenají. „No bez ní bych vůbec nebyl. Ivanka je pro mě opora. Díky ní zvládnu i vás! Bez ní bych to tady s vámi nedal!“ řekl s úsměvem.

Sdílejte článek
Štítky Jan Kraus

Přečtěte si také