TopStar

13. března 2018 19:00

Ilona Blašková

Moderátor Karel Voříšek začal fušovat hercům do jejich řemesla

Věděli jste, že Karel Voříšek hraje? “Jak osedlat Voříška“ Ano slyšíte správně. Už název napovídá, že jde o hodně netradiční představení.

Spolu s Karlem Voříškem, vystupuje v představení Jitka Sedláčková a Dagmar Zázvůrková. Hra je o partnerských vztazích. „Já si myslím, že vy ženy umíte moc dobře s námi válet a koulet. Ale na druhé straně, většina chlapů je za to ráda. Je to přece jenom pohodlnější a my si můžeme v klidu přemýšlet o svých podstatných věcech. Prostě žena rozhoduje o těch méně podstatných. Například, co bude k večeři, co s rozpočtem domácnosti. A muž o podstatnějších věcech, jako třeba o tom, jaký je vztah rodiny k Zambii, že jo!?“ řekl Karel Voříšek.

A jak řeší problémy ve vztahu Jitka Sedláčková? „S chlapem? Rozejít se s ním! Já se snažím řešit věci nekonfliktně. Ráda si o těch věcech povídám, ale muži to nesnášejí. Muži si neradi povídají. Nechtějí to řešit,“ řekla herečka. Podle Karla Voříška bychom se měli co nejméně hádat. Hádky totiž zkracují život. A když spolu nemluvit, tak prý maximálně 5 minut.

Dagmar Zázvůrkové se hraje s Karlem velmi dobře. Podle ní má smysl pro humor a “hrají mu oči“. A právě kontakt s očima má ráda. Karel ale naštěstí s divadlem jen koketuje. Moderátorské řemeslo rozhodně na hřebík pověsit nehodlá. “Ševče, drž se svého kopyta.“ Pro Karla je moderátorství jedna profese a herectví druhá. „I když vy herci se nám do toho občas pletete. Ale budiž vám odpuštěno!“ zažertoval Voříšek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také